Bij de makeover van onze keuken horen nieuwe keukenspulletjes! Ik was al een tijdje ontevreden over onze waterkoker. We hadden eentje van Smeg die qua design prachtig is, maar er (te) lang over doet om een hele kan te koken. Ook werd hij erg heet aan de buitenkant. In mijn zoektocht naar een nieuwe waterkoker kwam ik onderstaande wonderschone exemplaren tegen. Enne, kun jij nog wel een mooie waterkoker gebruiken? Lees dan gauw verder voor een toffe winactie!

Eva Solo’s Nordic Kitchen waterkoker

Eva Solo is een Deens merk dat o.a. keukenspullen verkoopt. Ik ben helemaal weg van de Nordic Kitchen-collectie. Zo heb ik twee koekepannen en een spatel uit deze collectie. Ook is er een stijlvolle waterkoker van RVS verkrijgbaar met een houten handvat en een doorzichtige aan- en uitknop. Er is tevens een bijpassende thermoskan geproduceerd. Deze thermoskan is ook in het mat zwart uitgebracht. De waterkoker helaas niet.

Eva Solo, waterkoker, waterkokers, Nordic Kitchen, Eva Solo Nordic Kitchen, keukenapparaten, keukeninspiratie, interieurinspiratie, thathomepage, keuken, (th)athomepage

De waterkokers van Stelton

Een ander Deens merk dat (o.a.) prachtige keukenspullen verkoopt is Stelton. Stelton heeft twee designs waterkokers in de collectie die beide zo mooi zijn dat het lastig is om een favoriet te kiezen.

EM77

De eerste is de EM77. Deze waterkoker met een strakke, minimalistische look is verkrijgbaar in verschillende kleuren en formaten. Er zijn ook bijpassende thermoskannen en cafetières geproduceerd.

Stelton, waterkoker, waterkokers, electric kettle, danish design, deens design, interieurinspiratie, keukeninspiratie, mooiste waterkokers, thathomepage, (th)athomepage

Emma

Het tweede design waterkoker van Stelton is de Emma. Ook deze waterkoker is in verschillende kleuren verkrijgbaar. Qua formaat is er enkel een 1,2 L beschikbaar. Het design van Emma is wat sierlijker dan de EM77 met een houten accent als toevoeging. Het fijne aan deze serie vind ik dat er ook een mat zwarte variant is. Bij de EM77 is het zwart alleen in hoogglans verkrijgbaar. In de Emma serie zijn o.a. ook thermoskannen, voorraadpotten en broodtrommels geproduceerd.

Stelton, Emma, waterkoker, waterkokers, Stelton waterkoker, interieurblog, interieurinspiratie, keukeninspiratie, keuken, keukenapparatuur, keukenapparaten, keukenspullen

De waterkokers van Wilfa

Wilfa, waterkoker, waterkokers, keukenapparaten, thee zetten, interieurinspiratie, keukeninspiratie, keuken, thathomepage, (th)athomepageDe waterkokers uit de Spring-collectie van het Noorse merk Wilfa lijken qua design op de Emma collectie van Stelton.

Alleen hebben de waterkokers van Wilfa wat meer inhoud (1,7 L) en zijn ze iets gunstiger geprijsd. Ze zijn in verschillende kleuren verkrijgbaar.

RIG-TIG foodie waterkoker

RIG-TIG, waterkoker, waterkokers, keukeninspiratie, interieurblog, interieurinspiratie, thathomepage, (th)athomepage, keuken, makeover, keukenapparatuur, keukenaccessoiresBen je fan van Stelton? Dan zal ook het merk RIG-TIG je bevallen. Het Deense RIG-TIG is namelijk het jongere zusje van Stelton. RIG-TIG heeft een supermooie serie met keukenapparatuur op de markt gebracht, genaamd FOODIE. Deze op de jaren ’50 geïnspireerde apparaten hebben afgeronde vormen en een matte afwerking. Naast pasteltinten, is er ook een waterkoker in matzwart. Wat een plaatje! Andere apparaten uit de foodie-serie zijn een broodrooster, handmixer, koffiemolen en smoothiemaker.

Ben jij op slag verliefd op de RIG-TIG foodie waterkoker in het matzwart? Dan heb ik leuk nieuws voor je! Ik mag dit schitterende exemplaar namelijk weggeven! Laat in een reactie hieronder weten wat jouw favoriete smaak thee is en je maakt automatisch kans! De gelukkig winnaar wordt bekendgemaakt op 16 juni 2021.

Update: Stephanie Franken is als winnares uit de bus gekomen! Gefeliciteerd Stephanie!

RIG-TIG, waterkoker, waterkokers, keukeninspiratie, interieurblog, interieurinspiratie, thathomepage, (th)athomepage, keuken, makeover, keukenapparatuur, keukenaccessoires

Hema’s Ketelbinkie

Hema, ketelbinkie, waterkoker, waterkokers, keukenapparaten, keukeninspiratie, interieurinspiratie, thee zetten, thathomepage, (th)athomepageOok een tof design, is Hema’s kekke Ketelbinkie. Deze waterkoker van 1,2 L is verkrijgbaar in het zwart, wit, donkerblauw of donkerroze.

Fijn detail is dat hij 360 graden draaibaar is. Je kunt hem dus in elke stand op het “vuurtje” zetten. En ook de prijs is fijn: het Ketelbinkie kost slechts €30! Houd jij wel van een koopje? Lees dan ook eens mijn blogpost met 15 tips om te besparen op je interieur aankopen.

De waterkokers van Alessi

Alessi, waterkoker, waterkokers, mooiste waterkokers, design waterkoker, keukenapparaten, keukeninspiratie, interieurinspiratie, thathomepage, (th)athomepageEn ten slotte, de mooie waterkokers van het Italiaans label Alessi. Het ontwerp van deze waterkokers doet mij denken aan de Hammershøi serie van Deense label Kähler. Als je bijvoorbeeld servies of een thermoskan uit deze serie in huis hebt, zou een waterkoker van Alessi daar goed bij passen. De waterkokers van Alessi zijn in verschillende kleuren verkrijgbaar.

Op zoek naar meer interieurinspiratie? Lees ook eens mijn blogpost over Scandinavische eettafels onder de €500, bekijk deze eyecatching hanglampen waarbij je niet in het licht kijkt of check de mooiste ronde spiegels van 60 cm en groter.

Deze blogpost kwam tot stand in samenwerking met Stelton en RIG-TIG en bevat affiliate links. Als je iets koopt via één van deze links, krijg ik daar een percentage vergoeding over. Dit kost jou niets extra, maar helpt mij wel om meer artikelen te plaatsen. Bedankt dus! Interesse in een samenwerking? Mail naar linda@thathomepage.com. Ik werk graag samen met bedrijven & merken die bij mij passen. Ik plaats geen voorgeschreven teksten of gastblogs. 

Linda